Program lojalnościowy - All4soundKupuj, oceniaj, recenzuj i zbieraj punkty, dzięki którym kolejne zakupy w all4sound możesz realizować z rabatem nawet 50%.

Zasady są proste!

Każdy punkt to 80 groszy, o które możesz obniżyć cenę produktu przy kolejnych zamówieniach.

Zależy nam, żeby wszystkie zasady były u nas proste i zrozumiałe, dlatego poniżej znajdziesz warunki działania bonusowego programu opisane w kilku punktach:

 1. Punkty otrzymujesz za każdy zakup powyżej 65 zł, ocenę produktów lub recenzję produktów.
 2. Do wartości zakupów nie wliczają się opłaty za transport i płatności.
 3. Punkty zostają przypisane do konta po otrzymaniu zapłaty za zamówienie.
 4. Za ocenę produktu gwiazdkami otrzymasz 1 punkt. Warunkiem oceniania produktów jest ich wcześniejszy zakup w all4sound. Ocena jest możliwa po 5 dniach od złożenia zamówienia.
 5. Za recenzję produktu zawierającą minimalnie 400 znaków otrzymasz 10 punktów. Warunkiem recenzowania produktu jest ich wcześniejszy zakup w all4sound Recenzja jest możliwa po 5 dniach od złożenia zamówienia. Przed dopisaniem punktów do konta, recenzja jest kontrolowana przez administratora, pod kątem praw autorskich (jeśli nie została skopiowana z innego medium). Negatywna recenzja nie może być podstawą do nieprzyznania punktów.
 6. Ilość otrzymanych punktów za zakup może się różnić w zależności od wielkości zakupów, aktualnych promocji i innych parametrów.
 7. Ilość punktów, którą otrzymasz za zakup jest widoczna na karcie produktowej oraz w podsumowaniu zamówienia, przed odesłaniem.
 8. Uzyskane punkty są widoczne w panelu użytkownika po zalogowaniu.
 9. Uzyskane punkty możesz wykorzystać na obniżenie wartości dalszych zamówień do 50% wartości. Ty decydujesz, ile punktów chcesz wykorzystać. Punkty wykorzystujesz w koszyku przy składaniu zamówienia.
 10. Uzyskane punkty możesz wykorzystać do 5 lat od zakupu (1825 dni).

Ograniczenia przy przyznawaniu i wykorzystywaniu punktów:

 1. Punkty możesz wykorzystać do obniżenia ceny produktu o maksymalnie 50%.
 2. W przypadku zwrotu zamówionego towaru, punkty przyznane za zakup zostaną odliczone od punktów zebranych na koncie użytkownika.
 3. Warunkiem przyznania punktów za ocenę lub recenzję produktów jest ich wcześniejszy zakup w all4sound. Ocena lub recenzja produktu jest możliwa po 5 dniach od zakupu.
 4. Recenzje produktu są kontrolowane przez administratora, jeśli nie zostały skopiowane z innego serwisu oraz jeśli nie zawierają wulgaryzmów. W przypadku, że istnieją uzasadnione obawy, że recenzja nie została napisana przez właściciela konta, administrator ma prawo do nieprzyznania bonusowych punktów lub zmniejszenia ich ilości. Kontrola recenzji trwa do 5 dni – w większości przypadków do 24h.
 5. W przypadku wykorzystania punktów w terminie do 14 dni, od poprzedniego zakupu, serwis all4sound pozostawia sobie prawo do ograniczania lub wstrzymania realizacji zamówienia, w celu ograniczenia ryzyka płynącego z możliwości zwrotu zakupionego towaru.
 6. All4sound pozostawia sobie prawo do dodania lub odebrania zebranych punktów według swego uznania.