Myśl o otwarciu sklepu internetowego z instrumentami muzycznymi chodziła mi po głowie od kilki lat. Marzyło mi się abym mógł połączyć prowadzenie biznesu wraz z możliwością realizacji swych muzycznych pasji. Głównym celem przy tworzeniu sklepu była możliwość zaoferowania sprzętu i instrumentów muzycznych zarówno dla zaczynających przygodę z muzyką jak i dla profesjonalistów a to w rozsądnej cenie. Kilkakrotnie podchodziłem do realizacji tego planu, ale na drodze zawsze pojawiały się różne przeszkody i nie byłem usatysfakcjonowany efektem swej pracy. W końcu w roku 2017 udało mi się je wszystkie przełamać i zdecydowałem się na start sklepu, który dziś jest przed Wami.

Dlaczego kupować w all4sound.pl?

  • Produkty bezpośrednio od producenta - aby oferować konkurencyjne ceny staramy się skracać łańcuch dostaw i dlatego oferyjemy produkty bezpośrednio od producenta lub od jego lokalnego oficjalnego dystrybutora.
  • Transport gratis - wiele sklepów internetowych oferuje niskie ceny produktów, żeby ich oferta wyglądała atrakcyjnie w porównywarkach. Dopiero przy składaniu zamówienia okazuje się, że finalna cena jest dużo wyższa na przykład z powodu kosztów transportu. W all4sound zależy nam, żeby oferta była przejrzysta i przy wyborze przesyłki kurierskiej nie obciążamy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami za transport, płatność kartą lub odbiór własny.
  • Regularnie rozszerzamy ofertę - śledzimy trendy i nowości na rynku i dodajemy je do naszej oferty. Ciągle pracujemy nad rozszerzaniem oferty o nowe marki i produkty a dlatego przy każdej wizycie możesz znaleźć dla siebie coś nowego.
  • Promocje - bierzemy udział w akcjach promocyjnych producenta i oferujemy je również Tobie
  • Zaufanie - ile razy się Ci stało, że zamówiłeś wymarzony instrument i po chwili otrzymałeś maila, że termin dostawy przesunie się z oferowanych 24 godzin do 14 dni? Dostępność w naszym sklepie regularnie aktualizujemy, jeśli w naszym sklepie produkt jest oznaczony jako dostępny - masz gwarancję pewnego zakupu.