Amptweaker SwirlPool - Efekt gitarowy

72 punktów do bonusowego programu
Producent
Amptweaker

Kod produktu
P00918

Cena
1676 zł z VAT

Dostępny
szt.

Seria powstała na skutek zapotrzebowania klientów w efekty wzorowane na starych brzmieniach.
Przypomina zsynchronizowanie obwodów Tremolo i Vibrato w niektórych wzmacniaczach rocznika 60. , to analogowy pedał może powielać wiele różnych rodzajów dźwięków modulacji oraz jak wymyślić kilka nowych.


Specyfikacja:

- True Bypass przełącznik
- Dual Speed przełącznik
- Tremolo & Volume - regulatory
- Dual Vibe & Speed - regulatory
- Tremolo 'Jerky'- przełącznik
- Synchronizacja LFO przełącza pomiędzy Tremolo / Vibe
- Surf Przełącznik do głębszych, PHAS - EY tonów Vibe
- Przełącznik Rampa dla symulacji obrotowego głośnika - zmiany zwolnionym tempie
- Tremolo - Przełącznik Speed ??2
- EFX Loop z Pre / post switch..tracks Wł / Wył Footswtchem
- Pętla 2-ty EFX , która działa przy prędkości 2 jest aktywny
- Podświetlenie diodowe gałek
- Zasilanie 9 lub 18 V
- Ręcznie robiony w USA

Artykuł

O Amptweaker

O Amptweaker

Założycielem i głównym konstruktorem w firmie Amptweaker jest James Brown, człowiek legenda wśród projektantów wzmacniaczy gitarowych. Pracę przy ich projektowaniu rozpoczął w 1986 roku w firmie Peavey, gdzie stworzył takie wzmacniacze jak VTM czy 5150. Przez 13 lat blisko współpracował z Eddim Van Halen, skonstruował dla niego model 5150.
Pracując w Peaveyu był współtwórcą takich wzmacniaczy jak Classic 50, Classic 30, DeltaBlues, czy całej serii TransTube. Zaprojektował efekt Dirty Dog i współpracował przy dopracowaniu efektu Delta Stomp.
Pod koniec lat 90-tych stworzył serię wzmacniaczy Triple XXX, która jest uważana za jedną z lepszych od Peaveya. W 2003 roku rozpoczął współpracę z Joe Satrianim, czego efektem był wzmacniacz JSX.
W 2004 roku James rozpoczął pracę w firmie Kustom jako główny inżynier i projektant. Jego projektem były w pełni lampowe wzmacniacze ’36 Coupe i ’72 Coupe, które zdobyły niemałe uznanie wśród muzyków. Stworzył też wzmacniacz Double Cross, gdzie zastosował wiele nowoczesnych rozwiązań.
Po 2 latach pracy w firmie Kustom rozpoczął prace nad projektem swoich własnych efektów i w 2011 roku założył firmę Amptweaker.

Dyskusja