Arrow MH10 Mahogany Concert Ukulele w/bag - ukulele koncertowe z pokrowcem

Możliwość zwrotu do 15.01.2024
38 bodů do bonusowego programu Przedłużony czas na zwrot towaru
Cena
229 zł

Producent
ARROW

Kod produktu
LCEL2050001

Dostępny
szt.

Arrow MH10 Mahogany Concert Ukulele w/bag - ukulele koncertowe z pokrowcem Więcej

Chcesz się nauczyć grać na ukulele? A możesz jesteś już doświadczonym wirtuozem tego wdzięcznego instrumentu? W obu przypadkach Arrow MH-10 będzie optymalnym wyborem do codziennej gry.

To ukulele, które zdobywa ogromną popularność, głównie dzięki bardzo dobrym parametrom akustycznym oraz ciekawemu designowi. Zdobią je oryginalne delikatne akcenty, takie jak stylowa rozeta czy charakterystyczne logo na główce.

Nienaganne brzmienie

Prezentowany model charakteryzuje się niezwykle czystym brzmieniem oraz wyjątkowym bogactwem składowych harmonicznych. Za jakość dźwięku odpowiadają starannie wyselekcjonowane materiały, z jakich wykonano MH-10.

Solidna konstrukcja

Cóż to za materiały, o których wspomnieliśmy na koniec poprzedniej sekcji? Korpus powstał z mahoniu, podobnie zresztą jak doklejana szyjka. Zamknięte klucze o odpowiednim przełożeniu umożliwiają wygodne strojenie. A to nie byle jaka zaleta, ponieważ dokładne nastrojenie ukulele nie należy do najprostszych zadań.

Wykończenie “open pore”

Co to dokładnie oznacza? Ano to, że trzymając ten model Arrowa, mamy rzeczywisty kontakt z drewnem. MH-10 pokryto tylko ochronnym olejem, a nie lakierem.

Pokrowiec w komplecie

Precyzując:pokrowiec jest w kolorze czarnym z białym logo Arrow Guitars. Umożliwia nie tylko bezpieczne, ale i wygodne przenoszenie ukulele. Dodajmy jeszcze, że nałożono na nie struny znanej i cenionej w środowisku muzycznym marki Aquila.

Dla kogo?

Jako się rzekło na wstępie: zarówno dla profesjonalistów, jak i dla kompletnych amatorów, którzy pragną nauczyć się grać na ukulele. Jedno jest pewne: ciężko znaleźć model na start, który oferowałby podobną jakość wykonania i dźwięku w tym przedziale cenowym.

Zamów dla siebie lub na prezent – to świetny instrument na start przygody z muzyką, w każdym wieku!

UKULELE KONCERTOWE ARROW MH-10 TO:

korpus

top: mahoń, otwarte pory

boki i tył: mahoń, otwarte pory

wykończenie: satyna

gryf

szyjka: mahoń

liczba progów: 18

materiał progów: nikiel

skala: 377 mm

inkrustacje: grawerowane logo Arrow, kropki

główka: logo Arrow

hardware

klucze: nikiel, zamknięte

siodełko: 34 mm

strunociąg: 53 mm

struny: Aquila

inne

futerał: pokrowiec w kolorze czarnym z logo Arrow Guitars