Beyerdynamic DT 1770 PRO - Słuchawki studyjne z technologią Tesla

Promo -3%
81 punktów do bonusowego programu
Producent
Beyerdynamic

Kod produktu
ST43000053

Cena
1880,91 zł z VAT

Poprzednia cena
1940 zł z VAT

Zaoszczędzisz
3% (59,09 zł z VAT)

Dostępny
szt.

Słuchawki studyjne, zamknięte, kabel spiralny odpinany i blokowany (stereo mini-jack / 1/4" adapter).

Najważniejsze cechy:

  • konstrukcja zamknieta
  • impedancja 250 Ohm
  • wga słuchawek bez kabla 388g
  • pasmo przenoszenia 5 - 40000 Hz
  • nominalne nateżenie dźwięku 102 dBSPL (1mW/500Hz)

Ewolucja studyjnej legendy

Te klasyczne zamknięte słuchawki łączą dekady doświadczeń w produkcji słuchawek z najnowsza technologią przetworników Tesli. Oprócz wysokiej rozdzielczości i idealnie zbalansowanego dźwięku, słuchawki beyerdynamic DT 1770 PRO wyznaczają nowe standardy zarówno w dziedzinie komfortu jak i jakości wykonania.

 

Technologia Tesli

Przetworniki są sercem każdego zestawu słuchawek. Moc i precyzja są kluczowymi wymaganiami, jeśli chodzi o odtwarzanie dźwięku. Systemy Tesla działają przy użyciu imponująco wydajnego trybu pracy i umożliwiają uzyskanie precyzyjnego i wolnego od zniekształceń dźwięku nawet przy wysokich poziomach wyjściowych. Trójwarstwowa kompleksowa membrana służy do tłumienia niepożądanych wibracji. Starannie dobrane tkaniny akustyczne zapewniają odtwarzanie dźwięku bez zniekształceń.

 

Maksymalny komfort

Słuchawki beyerdynamic DT 1770 PRO łączą doświadczenie, niemiecką inżynierię i najnowszą technologię. Są tak wygodne, że prawie zapomnisz, że je nosisz. Gwarantowany jest również maksymalny komfort dzięki zoptymalizowanemu dociskowi oraz najnowocześniejszym tkaninom. Precyzyjne dostrojenie konstrukcji pałąka sprawia, że pełnemu dopasowaniu słuchawki idealnie nadaja się na długie sesje studyjne.

 

Zamknięta konstrukcja

Przestrzenność i doskonała rozdzielczość w połączeniu z precyzyjnym i mocnym basem czynia te słuchawki pierwszym wyborem do profesjonalnego użytku w studio. Hałas z zewnątrz można skutecznie tłumić dzięki zamkniętej konstrukcji. Te słuchawki zapewniają również bezkompromisową jakość w zastosowaniach live dzięki znakomitemu wytłumieniu i wysokiemu poziomowi wyjściowemu.

 

Dwa profile dźwiękowe

W standardzie do słuchawek dołączone są dwie pary nausznic, aby uzyskać idealna charakterystykę dźwięku w zależności od zastosowania. Para welurowych nausznic zapewnia otwarty dźwięk i jest idealna do miksowania i masteringu. Para nausznic ze sztucznej skóry zapewnia bardziej zamknięty dźwięk i większą izolację, dzięki czemu słuchawki lepiej nadają się do aplikacji live.

 

Made in Germany

Podobnie jak słuchawki DT770 model DT1770 PRO jest również wytwarzany ręcznie w Niemczech. Zastosowane materiały są najwyższej jakości a dodatkowo fakt że wszystkie części można wymienić, oznacza, że ten wysokiej jakości produkt jest inwestycją długoterminową.

Dyskusja