Beyerdynamic DT 770 PRO (80 Ohm) - Słuchawki referencyjne

gwiazdka 1 gwiazdka 2 gwiazdka 3 gwiazdka 4 gwiazdka 5 (7)Ilość gwiazdek jest 5 z 5
102 bodů do bonusowego programu
Cena
615 zł

Producent
Beyerdynamic

Kod produktu
ST43000049

Dostępny
szt.

Słuchawki studyjne zamknięte z korektą pola rozproszonego i technologią bass reflex, która zapewnia mocne odwzorowanie niskotonowe.

Dostępne wersje: 32 ?, 80 ?, 250 ?

Najważniejsze cechy:

  • Przetworniki: dynamiczne, zamknięte
  • Konstrukcja: wokółuszna
  • Pasmo przenoszenia: 5 - 35 000 Hz
  • Nominalne natężenie dźwięku: 96 dB
  • Impedancja: 80 Ohm
  • Waga: 270 g
  • Przewód: prosty 1,5 m
  • Połaczenie: jack 3,5 mm stereo z przejściówką jack 6,3 mm

Studyjna legenda

Od dziesięcioleci użytkownicy na całym świecie ufają klasycznej ofercie słuchawek beyerdynamic: DT 770/880/990 PRO. To 3 modele słuchawek które wyznaczają standardy w świecie słuchawek studyjnych, oferują wyjątkową szczegółowość i rozdzielczość i bardzo transparentny dźwięk.

Słuchawki DT770 pro to model z tej serii posiadający konstrukcje zamkniętą oferując maksymalną elastyczność i szczegółowy dźwięk, na którym możesz polegać.

 

Imponujący dźwięk

Słuchawki beyerdynamic DT770 pro zyskały sobie popularność i uznanie wśród producentów muzycznych, inżynierów dźwięku, broadcasterów i są używane w studiach na całym świecie. Reprodukują pełny zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją.

 

Najwyższej jakości odpowiedź impulsowa

Słuchawki DT770 pro zostały zaprojektowane do monitorowania muzyki i dźwięku., zapewniając neutralne środowisko odsłuchu z wyjątkową izolacją i doskonałą odpowiedzią impulsową. Brzmienie w wysokich rejestrach jest bardzo analityczne i zróżnicowane. Najniższe rejestry są bardzo mocno zdefiniowane i dynamiczne.

 

Wyjątkowy komfort

Wytrzymały pałąk ze stali sprężynowej zapewnia bezpieczne dopasowanie dla użytkownika. Miękkie nauszniki pozwalają na wygodne użytkowanie nawet przez wiele godzin. Jednostronny przewód umożliwia częste zakładanie i zdejmowanie słuchawek be plątania kabli.

Parametry
Kolor Czarny