Beyerdynamic DT 880 PRO 250 Ohm - słuchawki studyjne

Promo
43 punktów do bonusowego programu
Producent
Beyerdynamic

Kod produktu
P01289

Cena
999 zł z VAT

Dostępny
szt.

Mówiąc o słuchawkach z Niemiec, mówimy również o gwarantowanej profesjonalnej jakości dźwięku. Beyerdynamic to, obok innych niemieckich marek, marka oferująca pełną gamę słuchawek studyjnych o różnych impedancjach i różnych typach. Więcej

DT880 PRO łączy zalety studyjnych słuchawek otwartych i zamkniętych. Ulepszone przetworniki legendarnego modelu DT880 zapewniają doskonałe właściwości analityczne, zwłaszcza w przypadku muzyki klasycznej. Zrównoważona redukcja hałasu otoczenia gwarantuje doskonały dźwięk przestrzenny. Pełne spektrum dźwięku jest reprodukowane z wielką szczegółowością od najniższego basu do najwyższych częstotliwości. Soprany są zarazem krystalicznie czyste i imponująco gładkie. Precyzyjne zrównoważone tony średnie są wyraźne - wspomagają, nie dominują. Bas jest obszerny, ale nie jest zbyt natarczywy. Wygodny z szeroką regulacją pałąk pasuje do wszystkich rozmiarów głowy - zapewnia lepsze dopasowanie i komfort. Szczególnie podczas długich sesji studyjnych.

Budowa

Wszystkie elementy słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno. Dobra dostępność części sprawia, że słuchawki można eksploatować przez wiele lat.   

Doskonały komfort noszenia

DT 880 PRO są niebywale lekkie jak na swój rozmiar, a dzięki starannie dobranym materiałom zapewniają idealne spasowane. Wykonane z weluru nauszniki zapewniają duży komfort użytkowania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. 

Wyprodukowane w Niemczech

Jakość "Made in Germany" zaczyna się od wysokiej jakości użytych elementów. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie produkt jest wytwarzany z niezwykłą dbałością o szczegóły. 

Cechy słuchawek serii 880 PRO

  • Impedancja słuchawek 250 Ohm - idealna do użytku studyjnego, miksowania, edycji i masteringu
  • Przejrzysty, wielobarwny i naturalny dźwięk
  • Miękkie, duże, welurowe nauszniki
  • Solidny, wygodny, miękko wyściełany pałąk o szerokiej możliwości regulacji 
  • Produkowane w Niemczech

Parametry

Kolor Szary

Dyskusja