Cort Action Bass Plus TR- Gitara basowa

41 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P00781

Cena
949 zł z VAT

Na zamówienie
szt.

Doskonałe niedrogie i popularne. Tak można krótko sprecyzować instrumenty tej serii. Wykonane bardzo dobrej jakości materiałów i zastosowanie wysokiej klasy osprzętu to najlepsza propozycja dla młodych adeptów grania na basie. Zastosowanie różnych rodzajów przetworników oraz pasywnej lub aktywnej elektroniki to niewątpliwy atut tej serii. Każdy może dobrać instrument indywidualnie dla siebie. Więcej

SET PRZETWORNIKÓW TYPU PJ

Przetwornik typu P-bass jest idealnym rozwiązaniem dla takich gatunków jak Hard Rock, Classic Rock i Motown natomiast przetwornik typu J nadaje się do jazzu i popu. Taka kombinacja zapewnia bogactwo klasycznych dźwięków basowych do praktycznie każdego gatunku oraz stylu muzycznego.

CORT 2-BAND EQ

Korekcja barwy Bas , Tone oraz regulacja Volume, dodatkowo aktywny podwójny EQ pozwala na uzyskanie jak najlepszej korekcji a tym samym dźwięku z instrumentu.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT KORPUSU 

Korpus zaprojektowany tak by spełniał wszystkie wymogi ergonomiczne.Lekki ciężar, odpowiedni kształt sprawia że można wiele godzin bez zmęczenia grać.

KLUCZE/STROIKI OLEJOWE ZAMKNIETE

Precyzyjnie wykonane, umożliwiają stabilny strój .Bez problemu trzymają strój instrumentu.

LEKKOŚĆ

Lekkość instrumentu umożliwia wielogodzinne ćwiczenia i grę na scenie. Cenione jest to przez młodych adeptów jak i zawodowców

Parametry

Kolor producenta Trans Red
Kolor Czarny
Ilość strun 4
Korpus Modern Bass
Pudło Topola
Szyjka Klon
Menzura 864 mm
Konfiguracja przetworników S-S
Przetworniki PSEB4-4/F & PSEB1-4/R Pickups
Ilość progów 24

Download

ACTION BASS PLUS.pdf (pdf, 1.4 MB)

Dyskusja