Cort Action Bass V Plus BK- Gitara basowa

Promo
39 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P00587

Cena
899 zł z VAT

Dostępny
szt.

Doskonałe niedrogie i popularne. Tak można krótko sprecyzować instrumenty tej serii. Wykonane bardzo dobrej jakości materiałów i zastosowanie wysokiej klasy osprzętu to najlepsza propozycja dla młodych adeptów grania na basie. Zastosowanie różnych rodzajów przetworników oraz pasywnej lub aktywnej elektroniki to niewątpliwy atut tej serii. Każdy może dobrać instrument indywidualnie dla siebie. Więcej

SET PRZETWORNIKÓW TYPU JJ

Klasyczny, kochany zestaw przetworników typu JJ wraz z kontrolą balansu jest standardem branżowym.Oferuje szeroki zakres brzmień do zastosowania praktycznie w każdej muzyce.

CORT 2-BAND EQ

Korekcja barwy Bas , Tone oraz regulacja Volume, dodatkowo aktywny podwójny EQ pozwala na uzyskanie jak najlepszej korekcji a tym samym dźwięku z instrumentu.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT KORPUSU 

Korpus zaprojektowany tak by spełniał wszystkie wymogi ergonomiczne.Lekki ciężar, odpowiedni kształt sprawia że można wiele godzin bez zmęczenia grać.

KLUCZE/STROIKI OLEJOWE ZAMKNIETE

Precyzyjnie wykonane, umożliwiają stabilny strój .Bez problemu trzymają strój instrumentu.

LEKKOŚĆ

Lekkość instrumentu umożliwia wielogodzinne ćwiczenia i grę na scenie. Cenione jest to przez młodych adeptów jak i zawodowców

Parametry

Kolor producenta Black
Kolor Czarny
Ilość strun 5
Korpus Modern Bass
Pudło Topola
Szyjka Klon
Menzura 864 mm
Konfiguracja przetworników S-S
Przetworniki PSEB4-4/F & PSEB1-4/R Pickups
Ilość progów 24

Download

ACTION BASS PLUS.pdf (pdf, 1.4 MB)

Dyskusja