Cort AF 505 OP - Gitara akustyczna + pokrowiec gratis

gwiazdka 1 gwiazdka 2 gwiazdka 3 gwiazdka 4 gwiazdka 5 (1)Ilość gwiazdek jest 3 z 5
Promo + Prezent
18 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P00707

Cena
476 zł z VAT

Upřesněte výběr produktu
Wybierz ...

Na zamówienie
szt.

Seria Standard to jedna z najpopularniejszych serii gitar akustycznych. Przeznaczona dla początkujących ale i też dla za awansowanych gitarzystów. Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów charakteryzuje się pięknym dźwiękiem i wygodą grania.

Korpus koncertowy

Rozmiar koncertowy korpusu jest nieco mniejszy od Drednaught. Pozwala to na uzyskanie bardziej skoncentrowanego i zrównoważonego dźwięku. z nieco mniejszym basem ale uwypuklonym środkiem. ten instrument idealnie sprawdza się w Fingerpicking style oraz grze solowej

Świerkowy top

Świerk sprawia, że ​​idealnie nadaje się do różnych gatunków muzycznych i stylów gry.Świerk zapewnia idealną równowagę pomiędzy wytrzymałością i elastycznością, stąd jego przytłaczająca popularności jako drewno na płyty wierzchnie gitar akustycznych.

Mahoniowe boczki oraz tył

Jasne brzmienie i wyeksponowanie tonów średnich - to dlatego mahoń jest najczęściej stosowany na wykonanie korpusów gitar akustycznych.

Powlekane struny

Wysokiej jakości powłoka na strunach zapewni ich długą żywotność oraz brzmienie. Wpływa też na jakość gry. Zastosowaliśmy najcieńszy rozmiar strun by początkujący gitarzysta nie męczył palców przy graniu.

24,75'' skala ułatwiająca grę

Akordy są podstawowymi elementami muzyki, a od samego początku grasz poprawnie, z właściwym palcowaniem, dzięki czemu masz mocne podstawy. Skróciliśmy długość skali na naszych gitarach EP z tradycyjnej skali 25,5 "do 24,75". Ta minimalna zmiana robi różnicę dla twoich rąk. Zmniejsza odległość między każdym progiem, aby pomóc ci lepiej osiągnąć i opanować każdy akord od A-dur do tego strasznego baru F-dur.

Parametry

Kolor producenta Open Pore Natural
Kolor Natural
Ilość strun 6
Korpus Concert
Menzura 628 mm
Wycięcie Brak
Korpus Wielowarstwowy
Top Świerk
Płyta tylna Mahoń
Boki Mahoń
Gryf Palisandr/Merbau
Rozmiar progu zerowego 42 mm
Ilość progów 19
Elektronika Brak
Integrowany tuner Brak

Recenzje

gwiazdka 1 gwiazdka 2 gwiazdka 3 gwiazdka 4 gwiazdka 5 Ilość gwiazdek jest 3 z 5

Kytara pro začátečníky,která je kvalitně zpracovaná.Menší šířka nultého pražce usnadňuje hraní akordů a tvar těla kytary a použitých materiálů, pomáhá ...więcej

Zvuk kytary nezní tak vyváženě , jako u dražších modelů.

Czy ta recenzja była pomocna? Ano(0) Ne(0)

Dyskusja