Cort Earth 70 W NS - Gitara akustyczna

Promo + Prezent
32 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P01181

Cena
749 zł z VAT


Dostępny
szt.

Firma Cort składa hołd wszystkim znanym instrumentom akustycznym tworząc serię Earth, która reprezentuje wygląd, brzmienie, jakość i komfort gry charakterystyczne dla uznanych modeli. To instrumenty idealne dla preferujących różne style gry, wykorzystujące najwyższej klasy materiały klasyczne jak świerk Adirondack w części wierzchniej korpusu, mahoniowe boki i spód czy palisander z Madagaskaru.

Szerszy zerowy próg

Teraz najpopularniejszy model gitary akustycznej Cort Earth 70 jest dostępny w wersji z szerszym gryfem. 45 mm na progu zerowym to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy kochają styl fingerstyle, lub pro prostu wygodniej gra się im na szerszym gryfie.

Lita świerkowa płyta wierzchnia

Świerk sprawia, że ​​idealnie nadaje się do różnych gatunków muzycznych i stylów gry.Świerk zapewnia idealną równowagę pomiędzy wytrzymałością i elastycznością, stąd jego przytłaczająca popularności jako drewno na płyty wierzchnie gitar akustycznych

Mahoniowe boczki oraz tył korpusu

Jasne brzmienie i wyeksponowanie tonów średnich - to dlatego mahoń jest najczęściej stosowany na wykonanie korpusów gitar akustycznych.

Rozeta wykonana z ABS w stylu vintage

Klasyczny wygląd rozety przetrwał próbę czasu. jest cały czas aktualny i nigdy nie wyjdzie z mody.

Parametry

Ilość strun 6
Korpus Dreadnought
Menzura 643 mm
Wycięcie Brak
Korpus Częściowo z litego drewna
Top Świerk-lite drewno
Płyta tylna Mahoń
Boki Mahoń
Gryf Ovangkol
Rozmiar progu zerowego 45 mm
Ilość progów 20
Elektronika Brak
Integrowany tuner Brak

Dyskusja