P00695

Dostępny

1399 zł z VAT

1599 zł

200 zł z VAT (13%)

Nowa seria Corta Grand Regal oparta jest na popularnym Grand Auditorium kształcie korpusu, który znajduje się tuż pomiędzy Dreadnaught a dużym korpusem koncertowym. Umożliwia to uzyskanie pełnego i zrównoważonego dźwięku.Szerokość szyjki 45mm szerokości sprawia również, że idealnie nadaje się do stylu fingerstyle. Zastosowanie w różnych modelach litego Sitka świerku, świerku europejskiego czy też litego czerwonego cedru na Topie. Boczki i tył w różnych modelach to Pau Ferro lub Black Wood pozwala na uzyskanie jak najlepszych walorów dźwiękowych., Seria Grand Regal oferuje wiele możliwości, dopracowana w najmniejszych szczegółach może się sprawdzić w wielu stylach muzycznych. Zastosowanie różnych gatunków drewna ma tez wpływ na wygląd i estetykę tych instrumentów.

Korpus Grand Auditorium z wycięciem

Seria ta została zaprojektowana tak, by gitarzysta grającym różnymi stylami czyli grą akordową ,flatpicking i fingerstyle nie musiał zmieniać instrumentów. Odpowiednie wymiary 93 * 112mm głębokości górnej części, szerokości w dolnej 292mm i 405mm i oczywiście kształt Grand Regal idealne wymierzony pomiędzy Drednaught a Jumbo to wszystko ma wpływ na doskonałość dźwięku.

Lity europejski świerk na płycie wierzchniowej

Świerk europejski to drewno o bardzo dobrych własnościach brzmieniowych.Posiada szerokie spectrum dźwięku przy przejrzystym charakterze.Idealnie sie nadaje do różnych stylów grania na gitarze w szczególności do gry fingerstyle.

Boczki oraz tył z litego mahoniu

Mahoń od dziesięcioleci jest jednym z najbardziej popularnych materiałów do budowy boczków oraz tyłu korpusu. Charakteryzuje się stabilnym i ciepłym dźwiękiem, mocnym i ciepłym srodkiem.

Fishman Inkbody EQ

Zastosowanie nowego preampu Fishman Inkbody EQ poszerza wartości brzmieniowe instrumentu. Posiada 3 pasmowy korektor , tuner z wyświetlaczem LCD. Dodatkowym atutem są nisko profilowe pokrętła regulacyjne wpływające na estetykę instrument. Układ zapewnia doskonałe przeniesienie dźwięku gitary na system nagłośnieniowy.

Hebanowy mostek

Ekskluzywny mostek wykonany z Hebanu. Odpowiednia konstrukcja i wyprofilowanie zwiększa sustain instrumentu, zapewnia tez lepszy komfort gry zmniejszając napięcie gryfu, zmniejszając napięcie palców poprawiając grywalność.

Siodełko i mostek z kości naturalnej

Wykonane z naturalnej bawolej kości. Materiał ten najlepiej przenosi drgania strun poprzez gryf na korpus gitary

Kolor producenta
Natural Satin
Kolor
Natural
Ilość strun
6
Korpus
Grand Auditorium
Menzura
643 mm
Wycięcie
Tak
Korpus
Lite drewno
Top
Świerk-lite drewno
Płyta tylna
Mahoń - lite drewno
Boki
Mahoń
Gryf
Palisander
Rozmiar progu zerowego
43 mm
Ilość progów
20
Elektronika
Tak
Integrowany tuner
Tak

Formularz kontaktowy