Cort GA QF TBB - Gitara elektroakustyczna

50 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P00770

Cena
1159 zł z VAT

Na zamówienie
szt.

GA-QF to kolejny model świetnie prosperującej serii Grand Regal z przepieknym topem klonowym, zapewniającym luksusowy wygląd high-end, a także zrównoważoną i wszechstronną charakterystykę dźwiękową korpusu Grand Auditorium. Mahoniowe plecy i boki wraz z Fishmanem Isys T dopełniają dopełniają walory akustyczne i elektroakustyczne tego modelu. Kolejnym argumentem jest przystępna cena.

Korpus Grand Auditorium z wycięciem

Seria ta została zaprojektowana tak, by gitarzysta grającym różnymi stylami czyli grą akordową ,flatpicking i fingerstyle nie musiał zmieniać instrumentów. Odpowiednie wymiary 93 * 112mm głębokości górnej części, szerokości w dolnej 292mm i 405mm i oczywiście kształt Grand Regal idealne wymierzony pomiędzy Drednaught a Jumbo to wszystko ma wpływ na doskonałość dźwieku

Klon wzorzysty na płycie wierzchniej

Top wykonany z klonu falistego odpowiada nie tylko za piękny wygląd instrumentów, ale również za ich właściwości brzmieniowe z mocno skoncentrowaną projekcją, która współgra z ciepłym środkowym pasmem uzyskanym dzięki mahoniowym bokom i tylnej części korpusu.

Mahoniowe boczki oraz tył

Jasne, ale jednocześnie naturalnie brzmiące drewno dzięki mocnemu i ciepłemu środku stało się standardem od wielu lat to najczęściej stosowany materiał przy budowie pleców i boków gitar akustycznych.

Fishman ISYS T Preamp

Podwójna korekcja, Tuner LED, odwrócenie fazy. System pozwala na doskonałe przeniesienie dźwięku na nagłośnienie PA oraz zastosowanie przetwornika Sonicore daje doskonały dźwięk.

Podstrunica z merbau

Podstrunnica z Merbau wytwarza ciepły, bogaty dźwięk jednocześnie jest przyjaznym materiałem dla środowiska.

Zamknięte stroiki

Stroiki olejowe zamkniete pozwalaja na dokładne nastrojenie oraz są bardzo stabilne.

Siodełko Graphtech Nubone XB

Zastosowanie Graphtech Nubone XB na siodełko instrumentu imituje brzmienie naturalnej kości, jest odporne na zarysowanie i jest bardzo trwałe.

Parametry

Kolor producenta Trans Black Burst
Kolor Sunburst
Ilość strun 6
Korpus Grand Auditorium
Menzura 648 mm
Wycięcie Tak
Korpus Wielowarstwowy
Top Klon
Płyta tylna Mahoń
Boki Mahoń
Gryf Palisandr/Merbau
Rozmiar progu zerowego 45 mm
Ilość progów 20
Elektronika Tak
Integrowany tuner Tak

Dyskusja