Cort GB14PJ BK - Gitara basowa

34 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P00427

Cena
799 zł z VAT

Na zamówienie
szt.

Basy serii GB przeznaczone są dla nowoczesnych basistów którzy cenią sobie tradycyjny wygląd i nowoczesne brzmienie. Uniwersalne instrumenty wykonane z najlepszych materiałów i przy użyciu najlepszego osprzętu. Więcej

KANADYJSKI TWARDY KLON

Kanadyjski twardy klon zapewnia moc oraz stabilność oraz przyczynia się do uwypuklenia tonów średnich z silną górą .Drewno jest silne i elastyczne i miłe w dotyku.Dobrze sprawdza się w wielu technikach grania typy slapping czy przy mocnych uderzeniach.

UKŁAD PRZETWORNIKÓW TYPU PJ

Łącząc dwa podstawowe elementy klasycznych przetworników niskich tonów, pickup typu P zapewnia ciepły i mocny charakterystyczny ton, podczas gdy pickup typu J w pozycji mostu zwiększa przejrzystość, artykulację i zapewnia śpiewny charakter .Użyj jednego lub obu, aby uzyskać wielu różnych kombinacji dźwięków basowych, które przystosują się do praktycznie każdego gatunku muzycznego i stylu.

ERGONOMICZNY POŁACZENIE GRYFU Z KORPUSEM

Zaprojektowany i wdrożony tak aby ułatwić łatwy dostęp do górnego rejestru podstrunnicy, nowy Ergonomic Joint Joint zwiększa komfort gry, redukując naprężenia ścięgien i niewygodne pozycje nadgarstka i palców.Niewątpliwie ułatwia to granie.

Parametry

Kolor producenta Black
Kolor Czarny
Ilość strun 4
Korpus Precision Bass
Pudło Topola
Szyjka Klon
Menzura 864 mm
Konfiguracja przetworników S-S
Przetworniki J-pickup, P-pickup
Ilość progów 20

Download

Cort GB14 PJ schema (pdf, 259.5 kB)

Dyskusja