Cort GB55 JJ NAT - Gitara basowa

65 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P00430

Cena
1513 zł z VAT

Na zamówienie
szt.

Przez 20 lat linia basów GB była jednym z najbardziej popularnych linii basowych Corta. W 2017 roku Cort wprowadza na rynek wszystkie nowe linie basów GB o wielu ulepszeniach i udoskonalonej konstrukcji. Od podstawowego basu dla początkujących po profesjonalnych basistów poszukujących wysokiej jakości basów, gitara basowa może nadal pełnić swoją rolę dla wszystkich wymagających graczy basowych. Więcej

JESION BAGIENNY W NATURALNYM KOLORZE

Jesion bagienny jest jednym z najbardziej popularnych i szeroko stosowanych materiałów na korpusy do gitar elektrycznych i basów. Ma lekką wagę, ale ma zaskakująco silny, zwięzły i porywający dźwięk, z naciskiem na wysokie średnie tony.Ten charakter sprawia, że ​​jesion bagienny jest ukochanym materiałem dla basistów, którzy chcą silnego, podstawowego brzmienia, który przebije się i będzie wyraźnie słyszalny w miksie. Naturalne piękno drewna jest wyeksponowane i pozostawione jest w swoim naturalnym kolorze.

OLCHOWY KORPUS SPG I OW

Korpus z olchy zapewnia idealnie zrównoważony dźwięk, przy niewielkim wzroście w wysokim zakresie średnim. Jest to jeden z najbardziej idealnych brzmień drewna dla gitary basowej i używany przez wielu gitarzystów od 1950 roku.

GRYF Z KANADYJSKIEGO TWARDEGO KLONU WYKOŃCZONY NA WYSOKI POŁYSK

Kanadyjski twardy klon zapewnia moc oraz stabilność oraz przyczynia się do uwypuklenia tonów średnich z silną górą .Drewno jest silne i elastyczne i miłe w dotyku.Dobrze sprawdza się w wielu technikach grania typy slapping czy przy mocnych uderzeniach.

GRYF Z KANADYJSKIEGO TWARDEGO KLONU WYKONCZENIE SATYNOWE W SPG ORAZ OW

Kanadyjski twardy klon zapewnia moc oraz stabilność oraz przyczynia się do uwypuklenia tonów średnich z silną górą .Drewno jest silne i elastyczne i miłe w dotyku.Dobrze sprawdza się w wielu technikach grania typy slapping czy przy mocnych uderzeniach.

PRZETWORNIKI VOICED TONE

Nowe przetworniki typu Single-Coil z brzmieniem Voiced Tone doskonale uzupełniają duży, solidny dźwięk akustyczny basu z nowoczesną przejrzystością, przezroczystością i klasycznym ciepłem. Praktycznie opracowane przez inżynierów Corta, oparte na dekadach doświadczeń uzwojenia pickupów, przetworniki Voiced Tone charakteryzują się najwyższej jakości komponentami i technikami nawijania , co pozwala wiernie dostarczać do wzmacniacza naturalny charakter gitary.

ERGONOMICZNE POŁACZENIE GRYFU Z KORPUSEM

Zaprojektowany i wdrożony tak aby ułatwić łatwy dostęp do górnego rejestru podstrunnicy, nowy Ergonomic Joint Joint zwiększa komfort gry, redukując naprężenia ścięgien i niewygodne pozycje nadgarstka i palców.Niewątpliwie ułatwia to granie.

Parametry

Kolor producenta Olympic White
Kolor Biały
Ilość strun 5
Korpus Jazz Bass
Pudło Jesion
Szyjka Klon
Menzura 864 mm
Konfiguracja przetworników S-S
Przetworniki 2x VTB-ST
Ilość progów 20

Download

Cort GB55JJ schema (pdf, 261 kB)

Dyskusja