Cort GB74 JH TR - Gitara basowa

78 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P00432

Cena
1797 zł z VAT

Na zamówienie
szt.

Wspaniały bas oferujący balans pomiędzy klasycznym, ponadczasowym designem i nowoczesnymi możliwościami. GB7 to połączenie sprawdzonej konstrukcji korpusu i mostka z udoskonaloną elektroniką i kluczami aby oddać to co najlepsze z klasycznych i nowoczesnych instrumentów. Więcej

KORPUS Z JESIONU BAGIENNEGO

Jesion bagienny jest jednym z najbardziej popularnych i szeroko stosowanych materiałów na korpusy do gitar elektrycznych i basów. Ma lekką wagę, ale ma zaskakująco silny, zwięzły i porywający dźwięk, z naciskiem na wysokie średnie tony.Ten charakter sprawia, że ​​jesion bagienny jest ukochanym materiałem dla basistów, którzy chcą silnego, podstawowego brzmienia, który przebije się i będzie wyraźnie słyszalny w miksie. Naturalne piękno drewna jest wyeksponowane i pozostawione jest w swoim naturalnym kolorze.

KANADYJSKI TWARDY KLON

Kanadyjski twardy klon zapewnia moc oraz stabilność oraz przyczynia się do uwypuklenia tonów średnich z silną górą .Drewno jest silne i elastyczne i miłe w dotyku.Dobrze sprawdza się w wielu technikach grania typy slapping czy przy mocnych uderzeniach.

PRZETWORNIKI VOICED TONE PICKUPS

Nowy przetwornik Voiced Tone Bass Humbucker ma potężne brzmienie, ale także można uzyskać delikatny dźwięk dla różnych technik gitarowych. Zastosowano Magnes Alnico V z izolacją AWG41 pozwalający na klarowność.W połączeniu z pojedynczym przetwornikiem VTB-ST pozwala na uzyskanie szerokiego spectrum brzmień.

MOSTEK OMEGA

Mostek na basie to bardzo ważny element. W tym miejscu wibracje ze strun sa przenoszone przez korpus instrumentu, odgrywając kluczową rolę w kształtowaniu całego dźwięku instrumentu. Most Omega jest wykonany z litej stali i obrabiany z najwyższą precyzją, zapewniając najwyższą funkcjonalność oraz integralność dźwiękową.

STROIKI HIPSHOT ULTRALITE

Zastosowanie stroików Hipshot Ultralite pozwala na dokładne strojenie instrumentu. Waga stroików ma wpływ na odpowiednie wyważenie instrumentu. Zachowane są odpowiednie proporcje , bas nie przechyla się , wygodnie się gra w pozycji stojącej jak i siedzącej.Te tunery znacznie redukują ciężar, oferując jednocześnie doskonały poziom precyzji i stabilności strojenia.

ERGONOMICZNE POŁACZENIE GRYFU Z KORPUSEM

Zaprojektowany i wdrożony tak aby ułatwić łatwy dostęp do górnego rejestru podstrunnicy, nowy Ergonomic Joint Joint zwiększa komfort gry, redukując naprężenia ścięgien i niewygodne pozycje nadgarstka i palców.Niewątpliwie ułatwia to granie.

Parametry

Kolor producenta Trans Red
Kolor Czerwony
Ilość strun 4
Korpus Jazz Bass
Pudło Jesion
Szyjka Klon
Menzura 864 mm
Konfiguracja przetworników H-S
Przetworniki 1x VTB-H & 1xVTB-ST
Ilość progów 21

Dyskusja