P00438

Dostępny

1986 zł z VAT


szt.

Wspaniały bas oferujący balans pomiędzy klasycznym, ponadczasowym designem i nowoczesnymi możliwościami. GB7 to połączenie sprawdzonej konstrukcji korpusu i mostka z udoskonaloną elektroniką i kluczami aby oddać to co najlepsze z klasycznych i nowoczesnych instrumentów. Więcej >>

Dodaj do ulubionych produktów Wysłać informacje znajomym Drukuj

KORPUS Z JESIONU BAGIENNEGO

Jesion bagienny jest jednym z najbardziej popularnych i szeroko stosowanych materiałów na korpusy do gitar elektrycznych i basów. Ma lekką wagę, ale ma zaskakująco silny, zwięzły i porywający dźwięk, z naciskiem na wysokie średnie tony.Ten charakter sprawia, że ​​jesion bagienny jest ukochanym materiałem dla basistów, którzy chcą silnego, podstawowego brzmienia, który przebije się i będzie wyraźnie słyszalny w miksie. Naturalne piękno drewna jest wyeksponowane i pozostawione jest w swoim naturalnym kolorze.

KANADYJSKI TWARDY KLON

Kanadyjski twardy klon zapewnia moc oraz stabilność oraz przyczynia się do uwypuklenia tonów średnich z silną górą .Drewno jest silne i elastyczne i miłe w dotyku.Dobrze sprawdza się w wielu technikach grania typy slapping czy przy mocnych uderzeniach.

PRZETWORNIKI VOICED TONE 

Nowe przetworniki typu Single-Coil z brzmieniem Voiced Tone doskonale przenoszą mocny solidny dźwięk akustyczny korpusu i łączą z nowoczesną przejrzystością, przezroczystością i klasycznym ciepłem. Praktycznie opracowane przez inżynierów Corta, oparte na dekadach doświadczeń uzwojenia pickupów, przetworniki Voiced Tone charakteryzują się najwyższej jakości komponentami i technikami zwijania, co pozwala wiernie dostarczyć dźwięk z instrumentu do wzmacniacza.

MOSTEK OMEGA

Mostek na basie to bardzo ważny element. W tym miejscu wibracje ze strun sa przenoszone przez korpus instrumentu, odgrywając kluczową rolę w kształtowaniu całego dźwięku instrumentu. Most Omega jest wykonany z litej stali i obrabiany z najwyższą precyzją, zapewniając najwyższą funkcjonalność oraz integralność dźwiękową.

STROIKI HIPSHOT ULTRALITE

Zastosowanie stroików Hipshot Ultralite pozwala na dokładne strojenie instrumentu. Waga stroików ma wpływ na odpowiednie wyważenie instrumentu. Zachowane są odpowiednie proporcje , bas nie przechyla się , wygodnie się gra w pozycji stojącej jak i siedzącej.Te tunery znacznie redukują ciężar, oferując jednocześnie doskonały poziom precyzji i stabilności strojenia.

ERGONOMICZNE POŁACZENIE GRYFU Z KORPUSEM

Zaprojektowany i wdrożony tak aby ułatwić łatwy dostęp do górnego rejestru podstrunnicy, nowy Ergonomic Joint Joint zwiększa komfort gry, redukując naprężenia ścięgien i niewygodne pozycje nadgarstka i palców.Niewątpliwie ułatwia to granie.

Kolor producenta
Aqua Blue
Kolor
Niebieski
Ilość strun
5
Korpus
Jazz Bass
Pudło
Jesion
Szyjka
Klon
Menzura
890 mm
Konfiguracja przetworników
S-S
Przetworniki
2x VTB-ST
Ilość progów
21

Formularz kontaktowy