Cort KX300 Etched EBG - Gitara elektryczna

Promo
114 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P01350

Cena
2299 zł z VAT

Dostępny
szt.

Dla graczy, którym zależy na gotyckim, mroczniejszym brzmieniu. Pokryta matową czernią z akcentowaną czerwoną i złotą farbą, która jest nakładana tylko na słoje drewna pięknego jesionu bagiennego. Ta oszałamiająca gitara jest również wyposażona w kolorowe humbuckery EMG® RetroActive Super77, które idealnie pasują do mahoniowego korpusu oraz sprawdziły się w istniejących modelach KX300. Więcej

Jesionowy top na mahoniowym korpusie

15 milimetrowy top z jesionu bagiennego, został poddany piaskowaniu a następnie otwarte pory drewna zostały wypełnione czerwonymi lub złotymi akcentami. Połączenie jesionu bagiennego z mahoniowym korpusem uzupełnia się nawzajem, tworząc ciepłe i grube brzmienie w średnim i niskim zakresie z mocną i wyrazistą górą. Elektryczna gitara Cort KX300 Etched świetnie wpasowuje się w miksie oraz w grze na żywo.

EMG® RetroActive Super 77

Zaprojektowane z myślą o dzisiejszych metalowych brzmieniach przetworniki EMG RetroActive Super77 zapewniają bardzo wyraźny dźwięk o doskonałej artykulacji i kompresji w niskich rejestrach i śpiewającej górze.

Most Hardtail ze strunami przez korpus

Most typu hardtail ze strunami mocowanymi przez korpus zapewnia lepszy sustain, a także poprawia rezonans mahoniowego korpusu.

Inkrustacja kropli deszczu na podstrunnicy Pau Ferro

Pau Ferro to gęste drewno liściaste z tonalnym charakterem pomiędzy klone i palisander, Pau Ferro ma również gładką nutę typową dla hebanu i wysokiej klasy luksusowy wygląd. Nowy binding na podstrunnicy „Kropla deszczu” zaprojektowany specjalnie dla tego modelu zapewnia wyjątkowy wygląd.

Cort KX300 Etched kontrola

Za pełną kontrolą nad brzmieniem gitary opowiada proste sterowanie potemcjometrem głośności, tone i 3-pozycyjnym przełącznikiem, które zapewnia różnorodność wspaniałych dźwięków i pozwala skupić się na grze.

Twadky klonowy gryf

Gryf z twardego klonu kanadyjskiego zapewnia moc i stabilność, a także zapewnia tłusty i mocny ton z podbitym środkiem.

Parametry

Kolor Żółty
Ilość strun 6
Korpus Superstrat
Pudło Mahoń
Szyjka Klon
Menzura 648 mm
Wycięcie Tak
Gryf Pau Ferro
Konfiguracja przetworników H-H
Przełącznik przetworników 3 pozycyjny
Ilość progów 24

Dyskusja