Cort SUNSET NY NAT - Gitara elektroakustyczna

Promo
69 punktów do bonusowego programu
Producent
Cort

Kod produktu
P00434

Cena
1599 zł z VAT

Dostępny
szt.

Gitary serii Sunset charakteryzuje połączenie stylizacji w stylu retro z nowoczesnym charakterem brzmienia. Charakterystycznie wycięta płytka „pickguard” nawiązuje do konstrukcji gitar z minionej epoki. Bogate i ciepłe brzmienie oraz rezonans sprawiają że modele z tej serii idealnie sprawdzają się we wielu gatunkach muzycznych. Więcej

GITARA ELEKTRO-KLASYCZNA

Instrument dedykowany dla gitarzystów na co dzień grających na gitarach elektrycznych, szukających wspaniałego brzmienia klasycznej gitary wygodnej do użycia na scenie. Gitara Sunset NY łączy zalety użytkowe gitary z pełnym korpusem z brzmieniem gitary klasycznej.

FISHMAN SONICORE VTB EQ

Dostosowany do specyfiki wibracji nylonowych strun układ elektroniczny Fishman Sonicore VTB EQ przekazuje ich naturalne brzmienie z zachowaniem zrównoważonej głośności pojedynczych strun. Przedwzmacniacz Sonicore zapewniający organiczne brzmienie idealnie sprawdza się podczas nagrywania w studio oraz występów na żywo.

KLASYCZNA GŁÓWKA I KLUCZE.

Główka i klucze skonstruowane są tak jak w gitarach klasycznych i idealnie sprawdzają się we współpracy z nylonowymi strunami.

PROFILOWANE POŁĄCZENIE GRYFU Z KORPUSEM

Odpowiednio wyprofilowane połączenie gryfu z korpusem zapewnia łatwy dostęp nawet do najwyższych pozycji na podstrunnicy.

SATYNOWE, MATOWE WYKOŃCZENIE GRYFU

Czysty wygląd bez odcisków palców oraz większy komfort gry dzięki satynowemu, matowemu wykończeniu.

SZEROKOŚĆ SIODEŁKA 45MM (1 ¾”)

W porównaniu do standardowej klasycznej gitary o szerokości przy siodełku 52 mm, szerokość siodełka dla modelu Nyelectric jest mniejsza i wynosi 45 mm dzięki czemu instrument jest bardziej uniwersalny i idealnie sprawdza się zarówno przy tradycyjnym klasycznym stylu gry jak i stylu gry stosowanym przy gitarze akustycznej ze stalowymi strunami, lub gitarze elektrycznej.

Parametry

Kolor producenta Natural
Kolor Natural
Ilość strun 6
Menzura 650 mm
Wycięcie Tak
Korpus Wielowarstwowy
Top Świerk
Płyta tylna Mahoń
Boki Mahoń
Gryf Palisander
Rozmiar progu zerowego 45 mm
Ilość progów 20
Elektronika Tak
Integrowany tuner Brak

Dyskusja