Korg KROSS NEON GR - Stacja robocza (Edycja specjalna)

149 punktów do bonusowego programu
Producent
Korg

Kod produktu
P00729

Dostępność
Produkt już nie jest w ofercie

Produkt zastępczy

Cztery nowe, neonowe modele stacji roboczej i syntezatora KROSS
Więcej

KORG KROSS popularny ze względu na wysoką wydajność i stylowy design, jest teraz dostępny w różnych, nowych wariantach kolorystycznych. Stosunkowo niewielka waga instrumentu sprawia, że KROSS jest łatwy w transporcie. Jego styl idealnie współgra z czterema nowymi neonowymi kolorami: zielonym, pomarańczowym, czerwonym i niebieskim.

Ale to nie wszystko. Nowe modele mają również dodatkowe PCM, które dostarczają specjalne, fabrycznie zainstalowane nowe brzmienia: piano i electric piano oraz synth i drums, które zaspokoją potrzeby najbardziej zaawansowanych producentów EDM.

KROSS 2, to nadal ultra lekki, kompaktowy i zdolny do pracy przy zasilaniu bateriami instrument, w którym znacząco poprawiono jakość i różnorodność brzmień oraz funkcjonalność. Oprócz łącznie ponad tysiąca zaprogramowanych brzmień, rozszerzono pamięć PCM. Nowością jest również sampler, który umożliwia wysokiej jakości próbkowanie oraz interfejs USB audio / MIDI. Nowe kolory są teraz bardziej stylowe, a interfejs użytkownika umożliwia intuicyjną obsługę nawet początkującym graczom.

Nowy KRONOS jest spektakularnym wynikiem połączenia ambicji, wyobraźni i technologii. Stworzony przez KORG-a zaspokaja w pełni potrzeby najbardziej wymagających i utytułowanych wykonawców i producentów oraz najdalej idących wizjonerów muzycznych rozwiązań. KRONOS jest uosobieniem ponad 50 lat doświadczenia produkcyjnego oraz realizacji artystycznych wizji. Dzięki dziewięciu niezależnym silnikom syntezy i kompletnemu zestawowi narzędzi produkcyjnych oraz niesamowitej wydajności, KRONOS jest po prostu najpotężniejszym i najbardziej uniwersalnym syntezator jaki kiedykolwiek powstał.

Bezproblemowo wybierz barwę, którą chcesz zagrać, ukształtuj ją, dopasowując do swoich oczekiwań, stwórz frazy i rytmy, nagrywaj swój wokal lub gitarę, sampluj zewnętrzne źródła i zabierz swojego KROSS-a 2 na scenę! 

Cechy główne:

 - bogaty wybór ponad 1000 zaprogramowanych presetów;
 - 128 MB wbudowanej pamięci rozszerzenia PCM, obsługa opcjonalnych bibliotek;
 - bogata ekspresyjna silnika EDS i bogaty wybór efektów, 134 typów;
 - doskonała funkcjonalność próbkowania i 16 padów samplera;
 - intuicyjny układ panelu umożliwiający bezproblemową obsługę;
 - sekcja sterowania w czasie rzeczywistym umożliwiająca szybkie edytowanie parametrów;
 - funkcja przywoływania 128 najczęściej używanych brzmień;
 - funkcja layer/split może być określona poprzez 1 przycisk;
 - ultra lekki kompaktowy korpus, model 61 klawiszowy waży tylko 3,8 kg, najtańszy w swojej klasie;
 - długa żywotność, z sześcioma bateriami AA umożliwia do 7 godzin użytkowania;
 - odtwarzacz / nagrywarka audio, który może być łatwo wyzwalany przez pady;
 - sekwencer, drum track i arpeggiator na pokładzie;
 - vocoder

Dyskusja