Promo
19 punktów do bonusowego programu
Producent
Korg

Kod produktu
P01288

Cena
499 zł z VAT

Dostępny
szt.

Zestaw Nu:Thekt NTS-1, to niesamowity i absolutnie wyjątkowy, elastyczny i łatwy w obsłudze syntezator do samodzielnego montażu, który można złożyć łatwo i samodzielnie bez lutowania!

NTS-1, pierwszy tego rodzaju produkt firmy KORG przeznaczony dla majsterkowiczów i nie tylko. To tylko na pozór małe niewinne pudełko. Jego prawdziwe oblicze kryje się  wewnątrz, gdzie znajdziemy potężny silnik syntezatora i wyjątkowo brzmiące efekty i wiele więcej. Jego charakterystyka DIY (Do-It-Yourself, czyli Zrób-To-Sam) oznacza, że można go również bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb, zmienić jego kształt czy sposób działania. Bądź kreatywny! (w zestawie są dostępne potrzebne narzędzia).

NTS-1 umożliwia tworzenie niestandardowych oscylatorów i efektów lub przesyłanie dowolnie zaprogramowanych ustawień parametrów bezpośrednio z takich instrumentów jak Minilogue xd czy Prologue-16, dzięki kompatybilności z logiem SDK.

Ze względu na swój niewielki rozmiar Nu:Tekt NTS-1 wyposażony jest w specjalnie dostosowany cyfrowy oscylator zainspirowany silnikiem MULTI, który jest dostępny także w Prologu i Minilogue xd. Posiada również niezwykły arpeggiator obejmujący wiele zakresów, skal i trybów, a także dedykowaną modulację przestrzenną i sekcje opóźnień, z których każda ma wiele ustawień do eksploracji i poszukiwań oraz wstęgę dotykową.

Dzięki pojedynczemu monofonicznemu oscylatorowi cyfrowemu, filtrowi multi mode, EG, trzem LFO, trzem procesorom efektów stereo i arpeggiatorowi, NTS-1 jest syntezatorem bardzo potężnym, elastycznym i przyjemnym w odkrywaniu. Główny oscylator może generować przebiegi piłokształtne, trójkątne, kwadratowe i VPM, a także może ładować niestandardowe oscylatory utworzone z logu SDK. Te kształty fal można łatwo zmienić i dopasować, po prostu dotykając kilku pokręteł.

Szeroki wybór filtrów (dolnoprzepustowy 2/4-biegunowy, górnoprzepustowy 2/4-biegunowy, pasmowy 2/4-biegunowy i tryb OPEN, wszystkie z rezonansem) daje nam poważną kontrolę nad ogólnym brzmieniem oscylatora. Trzy pokładowe jednostki efektów są inspirowane tymi z Minilogue xd, które przeniosły jakość efektów na zupełnie nowy, wyższy poziom. Dostępnych jest także wiele pogłosów, efektów modulacji i opóźnień, które można dowolnie mieszać i edytować, aby naprawdę dopracować swoje eksperymentalne brzmienie.

INSTRUMENT CUSTOM

Jednak dopiero po złożeniu instrumentu rozpoczyna się prawdziwa zabawa! Śruby na panelach bocznych są wystarczająco długie, aby umożliwić łatwe zamocowanie niestandardowych paneli bocznych, a dostępne złącza AUDIO IN, SYNC IN, SYNC OUT i MIDI IN, sprawiają, że NTS-1 może być łatwo używany w połączeniu z innym sprzętem i oprogramowaniem. Dzięki temu nie masz ograniczeń i możesz być kreatywny i używać NTS-1 w wielu różnych konfiguracjach.

Możesz również nim sterować za pomocą zewnętrznych kontrolerów i sekwencerów MIDI, używać go do modyfikowania sygnału audio za pomocą jego potężnych efektów cyfrowych, a nawet synchronizować go z innym sprzętem i grać razem! NTS-1 jest również zasilany z portu USB micro-B, dzięki czemu można podłączyć go bezpośrednio do power banku i zabrać ze sobą w dowolne miejsce! Możesz także podłączyć go do portu USB komputera lub bezpośrednio do zasilacza za pomocą standardowej wtyczki USB. 

DARMOWE OPROGRAMOWANIE

Razem z instrumentem otrzymujemy oprogramowanie muzyczne od Izotope, w tym „Ozone Elements”, „Skoove”, który pomoże nas poprawić umiejętności gry na klawiaturze, „Reason Lite” Oprogramowanie typu DAW, a także syntezatory VST od KORGA i innych marek. Jest to naprawdę spory pakiet narzędzi, które pomogą Ci przenieść muzykę na wyższy poziom.

Specyfikacje:

  • Klawisze: klawiatura wstęgowa
  • Generowanie dźwięku: 1 oscylator cyfrowy, 1 filtr wielomodowy, 1 EG, 3 LFO
  • Efekty: MOD (CHORUS, ENSEMBLE, PHASER, FLANGER), DELAY, REVERB
  • Złącza I / O: gniazdo słuchawkowe (mini jack stereo 3,5 mm), gniazdo AUDIO IN (mini jack stereo 3,5 mm), złącze SYNC IN (mini jack stereo 3,5 mm, maksymalny poziom wejściowy 20 V), złącze SYNC OUT (mini jack stereo 3,5 mm, poziom wyjściowy 5 V), złącze MIDI IN (mini jack stereo 3,5 mm), port USB (typ micro B)
  • Zasilanie: USB, zużycie: 500 mA lub mniej
  • Wymiary: (szer. X gł. X wys.) 129 mm x 78 mm x 39 mm
  • Waga: 124 g
  • Zawarte elementy: kabel USB, instrukcja obsługi, śrubokręt

Dyskusja