Korg tinyPIANO BK - Pianino cyfrowe dla dzieci

Promo
34 punktów do bonusowego programu
Producent
Korg

Kod produktu
P00395

Cena
799 zł z VAT

Dostępny
szt.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze! 

Jeżeli jest to brzmienie instrumentu, często pozostaje w naszych sercach na całe życie. Zabawkowy instrument nie musi brzmieć jak zabawka, a może być dla dziecka początkiem długiej przygody z muzyką. KORG tinyPIANO to „dorosły” instrument w zabawkowej obudowie. Niepowtarzalny design i jakość gwarantuje 50-cio letnie doświadczenie, japońskiej firmy KORG. 

Główne cechy:

- Prawdziwe, idealnie wystrojone brzmienie fortepianu
- Modny design 
- 25 wysokiej jakości brzmień powoduje, że tinyPIANO jest instrumentem bardzo wszechstronnym 
- 50 utworów demonstracyjnych wypełni pokój dziecka dźwiękami standardów muzyki klasycznej. To także idealny pomysł na wyciszenie przed snem.
- Małe rozmiary ułatwiają transport
- Praca na bateriach AA, lub zasilaczu.
- Cztery kolory do wyboru: czarny, czerwony, biały i różowy.

Piękna obudowa zminiaturyzowanego pianina wyposażona jest w 25 czułych na dynamikę klawiszy. Do budowy instrumentu użyto elementów drewnianych, które w połączeniu z ciekawym designem i wysokiej jakości modułem brzmieniowym sprawiają, że tinyPIANO to coś więcej niż zabawkowy instrument. 

KORG zadbał także o to, aby tinyPIANO było instrumentem bezpiecznym dla dzieci. Ruchome elementy zostały zredukowane do minimum, a głośność instrumentu jest odpowiednia dla słuchu małego dziecka. 

25 brzmień rozwija wyobraźnię dziecka!

KORG tinyPIANO nie tylko posiada doskonałe brzmienie fortepianu. 25 różnych brzmień, które można usłyszeć w utworach demonstracyjnych dostępnych jest także do grania na klawiaturze. Dodatkowe barwy to m.in. elektryczne pianina, organy, czy dzwonki.

Dyskusja