Korg Wavestate SE P 61 - syntezator

Promo -7%
1 864 punktów do bonusowego programu
Cena
8390 zł

Poprzednia cena
8999 zł

Zaoszczędzisz
7% (609 zł)

Producent
Korg

Kod produktu
P04454

Na zamówienie Śledzić dostępność

KORG WAVESTATE-SE-61 - Syntezator 61 klawiszy

KORG Wavestate SE to potężna ewolucja legendarnego WAVESTATION firmy KORG, przenosząca sekwencjonowanie fal na nowy poziom. Zaprojektowany w Kalifornii i wyprodukowany w Japonii, wavestate SE zawiera wysokiej jakości 61-klawiszową klawiaturę z aftertouch w całkowicie metalowej obudowie. Zbudowany z myślą o nowej erze muzyków, kompozytorów i producentów, wavestate SE oferuje setki dynamicznych dźwięków, obszerną praktyczną kontrolę i 120 nut polifonii, aby inspirować nowe poziomy kreatywności.

Legendarny WAVESTATION firmy KORG wprowadził świat w technologię Wave Sequencing, przekształcając surowe próbki w dźwięki, których nikt wcześniej nie słyszał. Flagowe klawiatury OASYS i KRONOS jeszcze bardziej rozwinęły sekwencjonowanie fal, rozszerzając jego unikalną paletę bujnych, ewoluujących padów i rytmów jazdy.

W 2020 roku uznany stan fali przeniósł sekwencjonowanie fal na wyższy poziom. Wyposażony w radykalnie przeprojektowany Wave Sequencing 2.0, wavestate zapewnia zdumiewające, ciągle zmieniające się dźwięki z szeroką kontrolą praktyczną. Daleki od nostalgicznej reedycji, Wavestate został zaprojektowany od podstaw dla nowej generacji muzyków, producentów i kompozytorów, czerpiąc wskazówki z tak różnorodnych źródeł, jak syntezatory modularne, groove boxy i kompozycje algorytmiczne.

KORG Wavestate SE wprowadziło również inną przełomową koncepcję: natywne oprogramowanie Wavestate (*sprzedawane oddzielnie, użytkownicy Wavestate mogą kupić ze zniżką) udostępnia je w Twoim DAW, z pełną kompatybilnością i bez kompromisów. Idealnie nadaje się do płynnego przechodzenia między przepływami pracy związanymi z oprogramowaniem i sprzętem.

Teraz KORG ma przyjemność zaprezentować flagowy model Wavestate SE. Wyprodukowany w Japonii Wavestate SE jest wyposażony w 61-klawiszową, naturalną klawiaturę dotykową KORG klasy premium z funkcją aftertouch, zapewniającą takie same doskonałe wrażenia, jak wysokiej klasy stacje robocze KORG. Metalowa obudowa jest elegancka i mocna, gotowa zarówno na koncerty, jak i do studia. Metalowe pokrętła mają odpowiednią wagę do łatwego dostrajania. Pod maską znajduje się również zdumiewające 120 stereofonicznych głosów polifonicznych – prawie dwa razy więcej niż w oryginalnym stanie fali.

KORG Wavestate SE jest dostarczany z setkami zaktualizowanych dźwięków do kontroli Aftertouch. Jest również w pełni kompatybilny z dźwiękami i samplami zarówno oryginalnego, jak i natywnego oprogramowania wavestate, w tym wielu doskonałych bibliotek innych firm.

Wysokiej klasy 61-klawiszowa klawiatura z aftertouch

Wyposażony w wysokiej jakości 61-klawiszową klawiaturę KORG z naturalnym dotykiem, Wavestate SE zapewnia takie same doskonałe wrażenia, jak wysokiej klasy stacje robocze KORG. Aftertouch zapewnia kontrolę nad unikalnymi, ewoluującymi dźwiękami Wavestate. Oczywiście zaktualizowaliśmy fabryczne osiągi pod kątem aftertouch, a także dodaliśmy kilka nowych.

Wysokiej jakości aluminiowa i metalowa obudowa

Elegancka, całkowicie metalowa obudowa Wavestate SE jest zaprojektowana tak, aby poradzić sobie z rygorami podróży. Matowoczarny aluminiowy panel doskonale kontrastuje z błyszczącymi czarnymi metalowymi panelami bocznymi. Metalowe pokrętła dodają ekskluzywnego akcentu.

Gigabajty próbek. Polifonia 120 głosów stereo

W sumie w gigabajtach biblioteka sampli Wavestate SE jest ponad tysiąc razy większa niż oryginalna WAVESTATION. To mnóstwo świetnie brzmiącego surowca do Wave Sequences. Dostępny jest bank sampli z Plugin Guru, zupełnie nowe sample z KORG oraz wybór z bibliotek NAUTILUS, KRONOS i KROME. Oczywiście KORG zapewnia również wszystkie próbki WAVESTATION (w tym wszystkie opcje) oraz ogromną bibliotekę sekwencji fal WAVESTATION. Odtwarzaj do 120 głosów stereo z nieskazitelną czystością, korzystając z opatentowanej przez firmę KORG technologii antyaliasingu odtwarzania sampli

Sekwencjonowanie fal 2.0

Oryginalny WAVESTATION nadał każdemu krokowi sekwencji fal czas trwania, próbkę i wysokość. Stworzyło to wpadające w ucho, powtarzające się wzory, dając początek zupełnie nowym podejściu do projektowania dźwięku. Ale co by było, gdyby dźwięki mogły ewoluować w organiczny i nieoczekiwany sposób, zamiast tylko się powtarzać?

Wave Sequencing 2.0 oddziela synchronizację, sekwencję sampli i melodię, dzięki czemu można nimi manipulować niezależnie. Dodaje również nowe cechy, w tym kształty, czasy bramek i wartości sekwencera. Każdy z nich jest „torem”, a każdy tor może mieć inną liczbę kroków oraz własne punkty początkowe, końcowe i pętle.

Za każdym razem, gdy sekwencja przesuwa się do przodu, poszczególne ścieżki są łączone w celu utworzenia wyjścia. Na przykład próbka może być dopasowana z innym czasem trwania, wysokością, kształtem, długością bramki i wartością sekwencji kroków za każdym razem, gdy jest odtwarzana. Możesz modulować punkty początkowe, końcowe i pętle każdej linii osobno dla każdej nuty, używając dynamiki, LFO, obwiedni, pokręteł Mod lub innych kontrolerów. Każda nuta w akordzie może nawet grać coś innego!

Linie mogą również losować kolejność kroków za każdym razem, gdy grają, z kontrolą w czasie rzeczywistym nad zakresem zawartych kroków. Wreszcie, poszczególne kroki mogą być losowo pomijane, z modulowanym prawdopodobieństwem od 0 do 100%. Rezultatem są organiczne, ciągle zmieniające się dźwięki, które reagują na Twoją kontrolę. Cztery wbudowane arpeggiatory mogą wchodzić w interakcje z sekwencjami fal, aby uzyskać jeszcze więcej możliwości.

Arsenał efektów

Doskonałe efekty KORG Wavestate SE zapewniają dźwięk gotowy do produkcji. Każda warstwa ma trzy dedykowane efekty; dodatkowo Performance posiada główny pogłos i korektor parametryczny. Wraz ze standardami, takimi jak kompresory, EQ, chóry, kołnierze, fazery i opóźnienia stereo, znajdziesz charakterystyczne procesory, takie jak Wave Shaper, Talking Modulator, Reverse Delay, Multiband Mod Delay i Overb (z OASYS), a także modelowane efekty, w tym wzmacniacze gitarowe VOX, wah VOX, wielogłowicowe echo taśmowe i kolekcję klasycznych pedałów gitarowych.

Ekskluzywny twardy futerał w zestawie

KORG Wavestate SE jest dostarczany w dedykowanym twardym futerale, zawierającym miejsce na kable i pedał sustain. Twój instrument może podróżować chroniony, niezależnie od tego, czy zabierasz go na próbę do centrum miasta, czy pakujesz na światową trasę koncertową.

Specyfikacja

 • 61-klawiszowa klawiatura o naturalnym odczuciu z funkcją aftertouch
 • Setki zaktualizowanych dźwięków
 • Elegancka, odporna na wstrząsy metalowa konstrukcja
 • Ekskluzywny twardy futerał w zestawie
 • Sekwencjonowanie fal 2.0
 • Rozbudowana modulacja z praktyczną kontrolą
 • Gigabajty próbek - i importuj do 4GB własnych
 • Modelowane filtry, w tym MS-20 i Polysix
 • 120 głosów stereo
 • 4 warstwy z kontrolą Vector
 • 14 jednoczesnych efektów
 • Listy zestawów i płynne przejścia dźwiękowe
 • Randomizacja
 • Bezpłatne oprogramowanie Editor/Librarian i Sample Builder dla komputerów Mac i Windows
 • Zaprojektowany przez KORG R&D w Kalifornii
 • Specjalne oprogramowanie crossgrade do natywnego oprogramowania typu wavestate
 • Zasilanie: AC adapter (DC12V, 2500mA)
 • Wymiary: 1,014 x 344 x 110 mm
 • Waga: 8.6 kg
 • W zestawie: zasilacz, sztywny futerał
 • Akcesoria sprzedawane osobno: DS-1H damper pedal, PS-1 pedal switch, PS-3 pedal switch