Laney Audiohub 4X4 - system nagłośnieniowy

Nowość
65 punktów do bonusowego programu
Producent
Laney

Kod produktu
P02278

Cena
1499 zł z VAT

Dostępny
szt.

AH4X4 jest przeznaczony do wszystkiego! Koncerty, imprezy, konferencje, w domu, w pracy, w pomieszczeniach, w plenerze - lista jest nieskończona.

Nigdy nie będziesz mieć nudnej chwili, podłącz swoją muzykę przez Bluetooth! Ciesz się nawet 24 GODZINAMI ciągłego korzystania z baterii!

Inteligentne zarządzanie energią może przełączać się między trybami zasilania Regular i ECO, aby uzyskać najlepszą wydajność baterii: możesz użyć 3 ogniw litowo-jonowych lub 8 baterii AA.

System może być używany bezpośrednio z zasilacza, w którym dostępne jest zasilanie sieciowe.

AH4X4 to idealne rozwiązanie, skrupulatnie zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania, której potrzebujesz, po prostu podłącz i ruszaj, gdziekolwiek jesteś, będziesz wiedział, że AH4X4 spełni Twoje wymagania.

Eliminacja sprzężenia zwrotnego.

Kontrola antysprzężeniowa może być aktywowana i regulowana w celu wyeliminowania sprzężenia zwrotnego rezonansu ciała, często związanego ze wzmacnianymi gitarami akustycznymi przy wysokim poziomie głośności. Aby wyeliminować sprzężenie zwrotne rezonansu ciała, włącz filtr i wyreguluj kontrolę antysprzężeniową, aż rezonans ciała zmniejszy się. Ustawienie kontrolki pozwoli aby wszelkie obecne sprzężenia zwrotne zniknęły.

Sekcja wyjściowa zapewnia mocne, lekkie rozwiązanie spełniające wymagania dotyczące wzmocnienia dźwięku. Wzmacniacze klasy D mają tę zaletę, że mają bardzo wysoką sprawność konwersji i mniej energii rozpraszanej.

Bluetooth

Utrzymuj porządek i wyeliminuj potrzebę stosowania kabla, podłączając źródło dźwięku za pomocą urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Po pomyślnym sparowaniu urządzenia zazwyczaj nie ma potrzeby powtarzania procesu parowania.

Głośniki niskotonowe 4 x 4 ”i wysokotonowy HF

Wskaźnik baterii

Pakiet akumulatorów Li-ION

Wbudowany cyfrowy pogłos i echo

Do 24 godzin pracy na baterii

Sub Out

Wejście MP3 Aux

Specyfikacje:

6 kanałów, w tym wejścia XLR, Jack, Aux i Bluetooth

Opcja montażu na słupie

4 tryby EQ do wyboru

przenośny

Wymiary przedmiotu: 540 mm x 175 mm x 175 mm

Waga przedmiotu: 6,10 kg

Dyskusja