Samson XPD2 Handheld - Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem do ręki

Promo -8%
15 punktów do bonusowego programu
Producent
Samson

Kod produktu
P00942

Cena
408,17 zł z VAT

Poprzednia cena
441,49 zł z VAT

Zaoszczędzisz
8% (33,32 zł z VAT)

Dostępny
szt.

Po wielkim sukcesie zestawu Samson XPD1 przedstawiamy następcę XPD2. Dzięki unikatowemu połączeniu odbiornika z USB adapterem, mikrofon Samsom można wykorzystywać w wielu różnych zastosowaniach. Zestaw Samson XPD2 to proste podłączenie, profesjonalny sygnał audio a to wszystko bez zbędnych przewodów!

System XPD2 można wykorzystać do wystąpień na żywo, broadcastingu, blogów – to doskonałe narzędzie zarówno dla youtuberów jak i dla prezentacji biznesowych.

Zestaw XDP2 Handheld zawiera mikrofon do ręki, który gwarantuje doskonałą jakość dźwięku oraz prostą i intuicyjną integrację do systemu audio.

Jeszcze więcej możliwości połączeń

Odbiornik RDX2 USB można podłączyć do komputera PC lub Max, lub bezpośrednio do serii głośników i Samson Expedition, które są wyposażone z gniazdo USB. Dodatkową zaletą w odróżnieniu od poprzednika jest wyjście 3.5 mm miniJack, które pozwala podłączyć słuchawki dla bezpośredniego odsłuchu. Samson XPD2 może być również wykorzystywany z jakimkolwiek innym urządzeniem posiadającym liniowe wejście analogowe włączając smartphony i inne urządzenia mobilne (dla poszczególnych urządzenia może być konieczne dokupienie osobnych adapterów).

Dane techniczne:

- zestaw bezprzewodowy 2,4 GHz

- system Plug-and-Play

- odbiornik USV RXD2

- odbiornik posiada gniazdo słuchawkowe 1/8’’ (3,5 mm)

- około 20 godzin działania na 2xAA bateriach (nie są częścią zestawu)

- zasięg działania – ok. 30m

- dynamiczny mikrofon HXD1 z kapsułą Samson Q6

- kompatybilny z zestawami Samson Expedition

- zawiera uchwyt mikrofonowy oraz kabel USB

Dyskusja