Samson Z35 - słuchawki studyjne

+ Prezent
15 punktów do bonusowego programu
Producent
Samson

Kod produktu
P02304

Cena
399 zł z VAT


Dostępny
szt.

Z35 firmy Samson to zamknięte studyjne słuchawki douszne, które mają przejrzystość i obecność w całej serii Z. Ich naturalna, płaska reakcja wynika z doświadczenia Samsona w projektowaniu monitorów studyjnych. Słuchawki Z35 są idealne do słuchania muzyki i słuchania muzyki w terenie. Wygodny, składany uchwyt nauszny o kącie obrotu 90 ° z wysokiej jakości poduszeczkami nausznymi ze skóry proteinowej zapewnia wygodę i mobilność.

Jakość dźwięku niewiele znaczy, jeśli słuchawki nie są całkowicie wygodne. W porównaniu do Z25, Z35 są standardowo wyposażone w wysokiej jakości poduszki ze skóry z proteinowej skóry. Regulowany amortyzowany pałąk zwiększa komfort słuchania w ruchu lub w studio.

Celem Samsona przy projektowaniu Z35 było stworzenie pary słuchawek, które nie są zbytnio podkręcane, ale grają dla ambitnych entuzjastów audio. Reakcja modelu Z35 jest zauważalnie płaska i naturalna, a wyrazistość reprezentatywna dla całej serii Z Series. Te słuchawki nie oferują jakości dźwięku za cenę lub wygodę.

Zarówno trwałe, jak i lekkie słuchawki Z35 mają elegancki, niskoprofilowy nowoczesny wygląd. Jako słuchawki z zamkniętym tyłem, Z35 zapewniają skuteczną izolację dźwięku poprzez ograniczenie niepożądanego szumu tła. Aby zwiększyć mobilność i wygodę, modele Z35 mają składane obrotowe nauszniki o kącie 90 °, dzięki którym słuchawki mogą być całkowicie płaskie podczas transportu lub złożone i umieszczone w dołączonym etui.
  • Idealny do monitorowania muzyki i audio w terenie
  • Dźwięczna, by uzyskać naturalną, płaską odpowiedź
  • Lekka, niskoprofilowa konstrukcja z amortyzacją z wysokobiałkowej skóry
  • Składana, zamknięta konstrukcja z obracającymi się uszami o 90 °
  • Wysokiej czułości przetworniki 40 mm z magnesami ziem rzadkich
  • Pasmo przenoszenia 20 Hz-20 kHz
  • W zestawie kabel z prostym kablem 8 ", adapter 1/4" i worek ochronny

Dyskusja