All4sound - osobní odběr

3lata gwarancji dla każdego

Starannie wybieramy produkty, które oferujemy w naszym sklepie. Jeśli zakupiony przez Ciebie sprzęt odmówi Ci posłuszeństwa, mamy dla Ciebie 3-letni program gwarancyjny. Poza 2-letnią gwarancją dystrybutora rozszeżamy gwarancję o kolejny rok - wszystko automatycznie i bez dodatkowych opłat.

* Program rozszerzonej gwaracji trwa od 01. kwietnia 2024

 

GLS

30dni na zwrot towaru 

Jednak to nie jest miłość od pierwszego brzmienia? W All4sound to nie problem. Z wydłużonym terminem na zwrot masz wystarczająco dużo czasu, żeby sprawdzić swój zakup i podjąć rozsądną decyzję. Jeśli okaże się, że nie jesteś z zakupu zadowolony, możesz nam nieuszkodzony produkt zwrócić w wydłużonym terminie 30 dni.

 

PPL

Dostawa gratis od 200zł

Jeśli złożysz u nas zamówienie za 200 zł, dostarczymy Ci je gratis. Nie musisz się martwić czy przesyłka jest mała, nietypowa lub gabarytowa. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące dostawy znajdziesz w warunkach dostawy.

Uloženka

Pomożemy z wyborem

Nasi pracownicy to muzycy i praca jest dla nas również przyjemnścią. Wiemy co sprzedajemy wiec nie bój się zapytać a wspólnie wybierzemy to co Tobie będzie najbardziej odpowiadać. Instrumenty muzyczne są specyficzną grupą produktów więc wybór może być skomplikowany - szczególnie dla osób początkujących - wskażemy Ci wady i zalety różnych rozwiązań i poprowadzimy Cię przez świat muzyki.

Uloženka

Ponad 20 000 punktów odbioru

Współpracujemy z różnymi firmami kurierskimi a lista punktów odbioru, które oferują nieustannie rośnie. Dziś ta ilość jest już tak duża, że z pewnością znajdziesz punkt odbioru obok Twojego miejsca zamieszkania czy pracy. 

  

Balík na poštu

Szeroka oferta

Współpracujemy w dystrybutorami wiodących marek i nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i marki. Żyjemy muzyką i lubimy odkrywać nowe instrumenty i rozwiązania. Znajdziesz u nas produkty, których nie mają inni sprzedawcy. Oprócz znanych marek oferujemy również produkty mniejszych lub nowszych producentów. Jeśli nie znalazłeś przedmiotu, którego szukasz, skontaktuj się z nami! Możliwe, że czeka na dodanie. 

 

Balík na poštu

Atrakcyjne ceny

Dostępność instrumentów muzycznych dla każdego jest częścią naszego DNA, dlatego staramy się pracować z rozsądną marża tak, żeby zaoferować dobry kompromis pomiędzy ceną a jakością oraz oferować instrumenty w różnych półkach cenowych.

Masz zespół i chcesz kupować reglarnie - odezwij się do nas, przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

 

Balík na poštu

Nowości zawsze na pierwszym miejscu

Ściśle współpracujemy z dystrybutorami i producentami, dzieki czemu nowości, które pojawiają się na rynku wprowadzamy jako jedni z pierwszych. Aktualną listę nowości znajdziesz TUTAJ.

 

Balík na poštu

Program lojalnościowy

Jeśłi zarejestrujesz się do naszego bonusowego programu za każdy zakup zbierasz punkty, które możesz póżniej wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów. Więcej informacji o naszym programie lojalnościowym zajdziesz TUTAJ a samą rejestrację możesz przeprowadzić zakładając konto

Punkty możesz zbierać nie tylko za zakup, ale również za recenzję produktów.