Transport na terenie Polski - przy wyborze dostawy kurierem DPD to 15 PLN brutto, przy zamówieniach od 200 PLN, transport gratis.

  

Pojedyncze możliwości kombinowania dostaw i płatności znajdziesz w koszyku przy składaniu zamówienia:

  • Odbiór własny – gratis dla zamówienia od 1 PLN
  • DPD – gratis dla zamówień od 200PLN

 

All4sound - osobní odběr

Odbiór własny - Zamówiony towar, możesz osobiście odebrać u nas. Po skompletowaniu zamówienia otrzymasz informację SMSem lub mailem, o możliwości odbioru. W celu szybszej obsługi, godzinę odbioru lepiej umówić wcześniej telefonicznie. Za towar możesz zapłacic w gotówce na miejscu lub wcześniej korzystając z pozostałych opcji płatności.

 

DPD

DPD - Zamówiony towar wysyłamy firmą kurierską DPD. Większość przesyłek jest dostarczana w przeciągu 24 godzin. O wysłce zostaniesz poinformowany mailem. Po nieudanej próbie doręczenia kurier zostawi awizo a nieodpłatnie ponowi próbę dostawy w kolejny dzień roboczy. Przy wyborze przesyłki za pobraniem, kurier odbierze płatność przydostawie przesyłki. Kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie drobnych więc prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty.doručení. Stan przesyłek można śledzić na stronie : www.dpd.com.pl

 

Niestandardowa dostawa

W przypadku przesyłek o niestandardowych gabarytach i/lub wadze może się stać, że będziemy musieli zaproponować inny wariant dostawy. O takiej sytuacji zawsze informujemy mailowo lub telefonicznie.