Gotówką przy odbiorze własnym

Przy odbiorze własnym w naszym oddziale, możliwa jest płatność gotówką. Aktualnie nie ma możliwości płatności kartą płatnoczą. Ta forma płatności nie jest obarczona dodatkowymi kosztami.

Gotówką lub kartą u kuriera (pobranie)

Płatność gotówką lub kartą płatniczą (nie wszystkie firmy wspierają tę usługę) przy odbiorze towaru u kuriera zgodnie z wybraną formą dostawy. Przy płatności gotówkowej, prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty; kurierzy nie są zobowiązani do posiadania przy sobie drobnych. Ta forma płatności może wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Płatność elektroniczna

Szybki, łatwy i bezpieczny sposób płatności za zamówienie, ktory można zrealizować przy składaniu zamówienia. Wszystkie płatności są realizowane we współpracy z bramą GoPay. Po wysłaniu zamówienia następuje przekierowanie na odpowiednią stronę, gdzie przebiega płatność, o której wyniku zostaniesz poinformowany. Jeśli płatność nie zostanie z jakiegokolwiek powodu zrealizowana możesz do niej wrócić po zalogowaniu, jeśli chcesz zmienić forme płatności po jej akceptacji prosimy o kontakt. Ta forma płatności nie jest obarczona dodatkowymi kosztami.

Przelew

wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Ta forma płatności nie jest obarczona dodatkowymi kosztami.

System ratalny

Pracujemy nad wprowadzeniem tej możliwości.