Samson XPD2 Lavalier - Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem krawatowym

18 punktów do bonusowego programu
Producent
Samson

Kod produktu
P00944

Cena
483,14 zł z VAT

Na zamówienie
szt.

Po wielkim sukcesie zestawu Samson XPD1 przedstawiamy następcę XPD2. Dzięki unikatowemu połączeniu odbiornika z USB adapterem, mikrofon Samsom można wykorzystywać w wielu różnych zastosowaniach. Zestaw Samson XPD2 to proste podłączenie, profesjonalny sygnał audio a to wszystko bez zbędnych przewodów!

System XPD2 można wykorzystać do wystąpień na żywo, broadcastingu, blogów – to doskonałe narzędzie zarówno dla youtuberów jak i dla prezentacji biznesowych.

Zestaw XDP2 Lavalier zawiera mikrofon krawatowy, który gwarantuje doskonałą jakość dźwięku oraz prostą i intuicyjną integrację do systemu audio.

Jeszcze więcej możliwości połączeń

Odbiornik RDX2 USB można podłączyć do komputera PC lub Max, lub bezpośrednio do serii głośników i Samson Expedition, które są wyposażone z gniazdo USB. Dodatkową zaletą w odróżnieniu od poprzednika jest wyjście 3.5 mm miniJack, które pozwala podłączyć słuchawki dla bezpośredniego odsłuchu. Samson XPD2 może być również wykorzystywany z jakimkolwiek innym urządzeniem posiadającym liniowe wejście analogowe włączając smartphony i inne urządzenia mobilne (dla poszczególnych urządzenia może być konieczne dokupienie osobnych adapterów).

Dane techniczne:

- zestaw bezprzewodowy 2,4 GHz

- system Plug-and-Play

- odbiornik USB RXD2

- odbiornik posiada gniazdo słuchawkowe 1/8’’ (3,5 mm)

- około 20 godzin działania na 2xAA bateriach (nie są częścią zestawu)

- zasięg działania – ok. 30m

- PXD1 beltpack z mikrofonem LM8 Lavalier Microphone

- kompatybilny z zestawami Samson Expedition

- zawiera uchwyt mikrofonowy oraz kabel USB

Dyskusja