Początki firmy Schoenhut sięgaja roku 1872, kiedy Albert Schoenhut wywodzący się z rodzinnego biznesu produkującego drewniane zabawki dla dzieci zdecydował się otworzyć własny biznes i produkować pianina dla dzieci. Dziś, pomimo wielu zmian, firma wciąż jest rodzinnym interesem i skupia się na produkowaniu dziecięcych instrumentów, które zachwycają pięknym wyglądem, stanowią fantastyczne narzędzie do nauki a przede wszystkim są konstruowane z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Oprócz pianin, firma Schoenhut oferuje również perkusje i instrumeny strunowe jak harfy i gitary.

Pianina dla dzieci Schoenhut to doskonały wybór jeśli rozpoznaliście w swoim dziecku muzyczny talent i chcecie mu dać przestrzeń do jego rozwoju dostosowaną do wieku Waszych pociech. Klawiatura o pełnej długości i szerokości oraz velocity touch, co oznacza, że klawiatura oferuje inny sposób wybrzmienia każdego klawisza w zależności od siły nacisku, uczy najlepszych nawyków w graniu na pianinie. Jednocześnie pianino jest wciąż zabawką i przyciąga uwagę dziecka nietuzinkowym wyglądem i wspaniałym brzmieniem. Dziecięce pianina Schoenhut dostępne są w róznym przediale cenowym, wyższe modele oferują możliwość podłączenia komputera, tabletu lub smartphona i korzystania z aplikacji do nauki gry lub karaoke.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pianin Schoenhut dostępnych w naszym sklepie oraz do obejrzenia video promującego firmę.