Firma Gator Cases została założona w USA w 2000 roku przez ojca i córkę – Jerriego Freed i Crystal Morris. Zaczynali od produkcji case’ów gitarowych, ale wraz z upływem czasu i coraz większym zainteresowaniem, ich oferta rozszerzała się o futerały dla sprzętu audio i video, torby na laptopy, pokrowce na instrumenty perkusyjne i inne instrumenty muzyczne oraz torby ogólnego przeznaczenia. Obecnie w swojej ofercie mają ponad 1000 produktów z różnych materiałów: drewno, winyl i inne tworzywa sztuczne.

Pokrowce Gator nie tylko doskonale chronią instrumenty muzyczne, ale są również świetnie przemyślane z praktycznej strony dla użytkownika. Cięższe futerały są wyposażone w kółka dla łatwego przemieszczania, wszystkie pokrowce mają paski z gąbką do przewieszenia przez ramię lub noszenia jak plecak, torby dla DJ’ów mają jasne pomarańczowe obszycia wewnętrzne dla łatwiejszego odnalezienia kabli i sprzętu w ciemniejszych pomieszczeniach klubów i dyskotek. Wszystkie pokrowce mają dodatkowe kieszonki na dodatkowe akcesoria.

Aktualną ofertę produktów Gator Cases znajdziesz na naszej stronie klikając na link Gator. Ofertę będziemy rozszerzać o kolejne produkty.