Cieszą się z ogromnego zainteresowania pokrowcami, futerałami i torbami od Gator Cases i jej młodszej siostry Gator Frameworks. Z dumą przedstawiamy nowe produkty w ofercie a w szczególności: 

 

- Torby na iMac – mobilność nie jest już zarezerwowana jedynie dla notebooków. Od teraz możecie łatwo zabrać z sobą swoją stację roboczą iMac do studia nagrań, atelier fotograficznego lub na spotkanie jako freelancer. Gator G-CPR-IM to doskonały wybór dla profesjonalistów, którzy są przyzwyczajeni do pracy na iMac i nie chcą korzystać z aplikacji na urządzeniach mobilnych.

- Pokrowce dla perkusistów – wszystkich perkusistów z pewnością zainteresuje plecak na blachy GP CYMBAK, do którego możecie zapakować talerze perkusyjne i nosić je na plecach. Kolejną nowością są torby na perkusje elektryczne GP-EKIT.

- Nagłośnienie – W Gator Cases nie myślą jedynie o pokrowcach dla muzyków. Przygotowaliśmy linię produktów dla nagłośnieniowców. W naszej ofercie znajdziecie pokrowce i torby na mikrofony, statywy, kolumny i inne urządzenia.

- Oczywiście nie zapomnieliśmy rozszerzyć oferty dla gitarzystów i basistów. Dotychczasową linię pokrowców rozszerzyliśmy o nowoczesne i bardzo funkcjonalne pokrowce serii GT i GPX. Dla gitarzystów, którzy zakochali się w pięknych kształtach expolorerów i strzał a mają problem ze znalezieniem odpowiedniego futerału proponujemy case Gator GWE Extreme.