Legenda firmy VOX sięga roku 1957, kiedy gitarzysta i projektant wzmacniaczy - Dick Denney wraz z firmą JMI zaprojektowali pierwszy wzmacniacz AC15. Wzmacniacz szybko stał się popularny między topowymi gitarzystami Londynu włącznie z Vickiem Flick, który używal go przy nagrywaniu motywu z Jamesa Bonda.

Wraz z rozwojem Rock'n'Roll'a w latach 60, szybko zauważono, że gitarzyści poszykują większj mocy. Na konstrukcji AC15 zbudowano mocniejszy AC30/4, który stał się najbardziej pożądanym wzmacniaczem w całej Brytanii. W 1962 dwóch młodziaków z Liverpoolu kupiło sobie wzmacniacze VOXa, nagrali na nich piosenkę "Love Me Do", czym muzykę pop na zawsze. Dla VOXa oznaczało to, że wraz z sukcesem The Beatles ich wzmacniacze były pożądane wśród gitarzystów na całym globie. 

Dziś klasyczny już dzwięk wzmacniaczy VOX jest wciąż pożądany przez młodych muzyków, którzy wzorują się na swoich idolach. Firma wciąż się rozwija i oferuje najnowsze technologie modelingu dzwięku wraz z klasycznym lampowym brzmieniem lat 60-tych. 

Również nam w All4sound, na dzwięk wzmacniacza VOX serce zaczyna szybciej bić i zdecydowalismy się na wprawadzenie ich produktów do naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą VOX, którą oczywiście będziemy nieustannie rozszerzać o nowe produkty. Kompletną listę oferowanych produktów VOX znajdziesz na liście zamieszczonej pod linkiem VOX.