Legendarny już mikser ASR8024 zapewnił firmie Audinet miejsce pośród topowych profesjonalnych marek. Te same przedwmacniacze, dzięki którym Audent jest tak popularna, znajdziesz również k kompaktowch kartach dźwiękowych, które oferują profejonalne rozwiązania dla domowego studia. Na przykład model iD22, wykorzystuje przedwmacniacze klasy A i pomimo, że jest już na rynku kilka lat, wciąż pozostaje flagowym produktem lini Audient iD.

Dlaczego przedwzmaczniacz mikrofonowy Audient stał sie tak popilarny między profesjonalistami? W całej linii produktowej jest wykorzystany ten san przedwzmacniacz Audient Console klasy A. Jeśli jesteś w studio przy konsoli Audient, lub w drodze z iD4, masz zawsze zagwaranotowany ten san renomowany dzwięk. Poniżej przedstawiamy eksperyment, w którym dzwięk był nagrywany przy pomocy różnych produktów Audient. Wynikiem jest stałość w jakości, na której tak usilnie pracowano, bez względu czy uzywasz iD4 czy konsolę ASP8024 Heritage Edition. Jesteś w stanie usłyszeń różnicę?

Dzięki swemu naturalnemu i przejrzystemu dźwięku, Audient jest często uważany za najuniwersalnieszy przedwzmacniacz mikrofonowy, który używają tysiące profesjonalistów i amatorów na świecie.