Program tegorocznych Struny Pozdimu łączy dziesięć wyjątkowych koncertów w głównym programie oraz dwa mini festiwale towarzyszące w ramach bogatego programy zwanego Offstrings. Festiwal jest inspirowany relacjami między muzyką klasyczną oraz współczesną muzyką poważną, jazzem i hip-hopem.

Gorąco polecamy wszystkie koncerty festiwalowe, gdzie każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. All4sound nawiązał współpracę ze Strunami Podzimu w ramach towarzyszącego festiwalu Offstrings, który między innymi będzie wspominał pioniera amerykańskiej muzyki współczesnej – Johna Cage. Jego utwory zagrają Maki Namekawa i Dennis Russell Davies. W czasie koncertu prezentowane będą również tłumaczenia listów Johna Cage, których adresatem był między innymi Dennis Russell Davies.

Maki Namekava i Dennis Russel Davies

Polecamy ten koncert, który odbędzie się 10.11.2019 o 18.00 v C. Bechstein Pianocentrum w Pradze. Maki Namekava wybrała sobie jeden z instrumentów z oferty All4sound. Zastanawiasz się jaki?kup bilety na koncert już dziś i daj się zaskoczyć!