Najbardziej spodziewaną premierą jest nowa wersja pakietu Komplete – już w 12 odsłonie. Jest to niewiarygodny pakiet brzmień i efektów, który jest praktycznie obowiązkowym wyborem, każdego producenta muzycznego. Oczywiście jak już jesteśmy przyzwyczajeni możemy wybrać jedną z kilku wielkości pakietów oraz w bardzo atrakcyjnych cenach przesiąść się z niższych wersji.

Dużym zaskoczeniem jest wprowadzenie do oferty nowej linii kontrolerów midi z serii Komplete Kontrol A. Jest to nowa linia w bardzo przystępnej cenie – idealne rozwiązanie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką i nie chcą na początku inwestować dużych pieniędzy w sprzęt. Pakiet zawierający kontroler, oprogramowanie i duża kolekcję instrumentów i efektów poniżej 1000 zł z pewnością przysporzy nam szerokie grono przyszłych Timbaland-ów.

Kolejną nowością jest flagowa klawiatura Komplete Kontrol S88 MK2, uzupełniająca wcześniejsze modele S49 i S61.

Dalszym produktem, tym razem z linii Machine jest Maschine Mikro MK3, który stał się bestsellerem jeszcze przed oficjalną premierą. Maschine Mikro to idealne wprowadzenie do środowiska produkcji muzycznej z wykorzystaniem DAW.

Ostatnimi, ale być może największymi premierami są nowe DJ kontrolery Traktor Kontrol S2 i S4 w wersji MK3. Te dwa produkty są poważnym wyzwaniem rzuconym konkurencji i naszym zdaniem, dzięki tym premierom to Native Instruments może stać się nowym klubowym standardem! Na szczególną uwagę zasługuje Traktor Kontrol S4 MK3 z napędzanymi jogami!

Wszystkie nowości Native Instruments są już dostępne do sprzedaży – zapraszamy do kontaktu.